4:5
(0:3, 4:2)

Starší žáci si na úvod DTS turnaje připsali první body

02.09.2018 / Jaroslav Wollmann

V neděli druhého září se konal první turnaj v rámci DTS (Dlouhodobá turnajová soutěž). Ten se hraje na dva krát dvacet minut čistého času. Každých dvacet minut se bodově hodnotí zvlášť. Za výhru dva body, za remízu bod. Mladíci Dukly mají ve skupině C Spartu Praha, Pardubice, Tábor a České Budějovice. A právě Tábor byl prvním soupeřem Dukly. Jihlavané první duel vyhráli 3:0, když se jako první prosadil Jindřich Habermann. Ve druhém duelu pak prohráli 2:4.
02.09.2018, DTS U13 - 0. kolo

HC Tábor

4

Račan - Jungwirth, Ošmera, Dvořák, Sapík, S. Celý, Löffler - Křížek, Habermann, Bambula - Macek, Vojáček, Chlubna - Hejda, Pražák, Mojžíš - Váňa
5
Branky a nahrávky Jihlavy: Habermann (Bambula), Macek (Ošmera), Bambula, Chlubna (Macek, Vojáček), Jungwirth (Habermann).