5:3
(2:1, 1:1, 2:1)

Btým Dukly si poradil doma s Třebíčí, vstřelil jí pět branek

03.11.2018 / Jaroslav Wollmann

V dalším mistrovském zápase přivítali svěřenci Mariána Moravy celek Třebíče. Domácí v první třetině vstřelili dvě branky, hosté stačili snížit na rozdíl jedné. Druhá část dopadla nerozhodně, kdy oba celky vstřelily po gólu. Poslední dvacetiminutovka kopírovala třetinu první. Domácím se podařilo dát dvě branky, hosté korigovali jen jednou. Dukla B porazila Třebíč 5:3. Čtyřmi body za dva góly a stejný počet asistencí se na výhře podílel Lukáš Číhal.
03.11.2018 12:30, Regionální liga dorostu - 10. kolo

HC Dukla Jihlava B

Horák - J. Novák, Augusta, Číhal, Topol, Kret - Machovský, Bína, Kravec - Bačkovský, Kříž, Michalčuk - Mlejnek, Kuba, P. Novák - Sedlák
5

SK Horácká Slavia Třebíč

Vejmelka - Šplíchal, Bobrovský, Šinkovský, Bláha - A. Svoboda, Jaša, Dolníček, Kotačka, Březka, Hanák, Krotký, Staněk, Švejda, F. Svoboda
3
Branky a nahrávky: 4. Číhal (Machovský), 11. J. Novák (Machovský), 37. Číhal, 42. Bačkovský (Číhal), 50. Michalčuk (Číhal) - 12. Dolníček (Jaša), 30. Jaša (Dolníček), 46. Kotačka (Hanák). Vyloučení: 5:1. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 88. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 4:2, 4:3, 5:3.