4:5
(1:1, 3:0, 0:4)

Rezerva dorostu prohrávala o tři branky, nakonec slaví výhru

17.11.2018 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 17. listopadu cestovali svěřenci Mariána Moravy do Hronova. První třetina skončila remízou 1:1. Druhá třetina se povedla domácímu týmu, kdy vstřelili tři branky a rázem vedli 4:1. Z toho tři góly vstřelil Hronov v přesilové hře. Jihlavští mladíci ale v poslední dvacetiminutovce zabrali a čtyřmi góly otočili vývoj duelu na svou stranu. Dukla B zvítězila těsně 5:4. Čtyři body za dva góly a dvě asistence si v zápase připsal Denis Štorek.
17.11.2018 16:15, Regionální liga dorostu - 13. kolo

HC Wikov Hronov

Pavlíček - Vinter, Pavelka, Ištok, Rubáček, Kulhánek, Havelec - Kocián, Wajsar, Kubeček, Jirásek, Polej
4

HC Dukla Jihlava B

Horák - Novák, Kret, Číhal, Šabatka, Topol, Vandas - Fábry, Bína, Peš - Machovský, Kříž, Kravec - Mlejnek, Štorek, Michalčuk - Sedlák
5
Branky a nahrávky: 10. Kulhánek, 31. Polej (Rubáček), 36. Wajsar, 40. Polej - 8. Michalčuk (Štorek), 54. Štorek (Sedlák, Fábry), 55. Kravec (Vandas), 59. Štorek (Peš, Fábry), 60. Mlejnek (Štorek, Michalčuk). Vyloučení: 5:9, navíc Rubáček, Kubeček (oba HRO) 10 min. OT - Šabatka (JIB) 5 + do konce utkání. Využití: 3:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:1, 4:1, 4:5.