3:4sn
(0:2, 0:1, 3:0 - 0:0)

Rezerva dorostu vedla o tři branky, nakonec si veze výhru po nájezdech

25.11.2018 / Jaroslav Wollmann

V neděli 25. listopadu cestovali svěřenci Mariána Moravy do Lomnice nad Popelkou. Hostím se povedla první třetina, kdy vstřelili dvě branky a ani jednou neinkasovali. I ve druhé části na tom byli lépe jihlavští mladíci. Do poslední dvacetiminutovky dokonce vstupovali s tříbrankovým náskokem. Domácí se ale nevzdali a během necelých šesti minut srovnali na 3:3. O vítězi tak musely rozhodnout až samostatné nájezdy. V nich byli šťastnější hráči Dukly, kteří tak zvítězili 4:3. Dvě branky včetně vítězného nájezdu vstřelil Šimon Báťa.
25.11.2018 10:30, Regionální liga dorostu - 15. kolo

HC Lomnice nad Popelkou

Kundrik - Kotyk, Strnádek, Vele, Vašků, Rybář - T. Rydval, Mach, O. Rydval, Račko, Maňák, Vyhlídko, Kadlec, Najman, Biman, Volf
3

HC Dukla Jihlava B

Švec - J. Novák, Číhal, Augusta, Hrbek, Kardoš - Bína, Báťa, Kravec - Mlejnek, Štorek, Michalčuk - Machovský, Kříž, P. Novák
4
Branky a nahrávky: 52. T. Rydval (O. Rydval), 54. Vašků (T. Rydval), 57. T. Rydval (Rybář) - 11. Kříž, 17. Báťa, 26. Michalčuk, rozhodující nájezd Báťa. Vyloučení: 9:10, navíc Strnádek (LOM) 10 min. OT. - J. Novák (JIB) 10 min. OT. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 40. Průběh utkání: 0:3, 3:3, 3:4.