4:3sn
(1:1, 2:2, 0:0 - 0:0)

Rezerva dorostu porazila rezervu Pardubic po nájezdech

11.01.2019 / Jaroslav Wollmann

V pátek 11. ledna hostili svěřenci Mariána Moravy celek Pardubic B. Domácí šli v první třetině do vedení, hosté ale stačili srovnat. Ve druhé části vstřelili Východočeši dvě branky a rázem vedli 3:1. Jihlavští mladíci ale nesložili zbraně a stačili do konce této dvacetiminutovky srovnat, když přesilovou hru využil Max Machovský. V poslední třetině branka nepadla, a tak o vítězi rozhodly nájezdy. V nich byli úspěšnější hráči Dukly, kteří se tak mohli radovat z výhry 4:3.
11.01.2019, Regionální liga dorostu - 23. kolo

HC Dukla Jihlava B

Tesař - J. Novák, Augusta, Číhal, Vovsík, Šabatka, Kret, Kardoš - Machovský, Bína, Michalčuk - Štorek, Kuba, Kravec - P. Novák, Sedlák
4

HC Dynamo Pardubice B

Kadlc - Štrup, Joudal, Vaníček, Gürtler, Pazdera, Smejkal, Jiroušek, Koudelka - Macas, Chalupník, Panchártek, Jirout, Procházka, Kubant, Burda, Jakubec, Matys
3
Branky a nahrávky: 9. P. Novák (Štorek, Sedlák), 30. Štorek (P. Novák), 34. Machovský (J. Novák), rozhodující nájezd Kuba - 17. Macas (Kubant), 21. Koudelka (Burda, Gürtler), 23. Macas (Burda, Gürtler). Vyloučení: 5:5, navíc Číhal (JIB) 10 min. OT. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 4:3.