5:4
(2:1, 3:1, 0:2)

Rezerva dorostu těsně prohrála v Jaroměři a přišla o šanci na vítězství

16.03.2019 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 16. března cestovali svěřenci Mariána Moravy do Jaroměře. Domácí vedli po první třetině o jednu branku. Na začátku druhé části hosté vyrovnali na 2:2. Domácí družina ale i díky dvěma využitým přesilovým hrám odskočili na 5:2. Jihlavští mladíci ale v poslední dvacetiminutovce zabrali, ve 44. minutě snížil Max Machovský, ale vyrovnat již Dukla nestihla. Jihlavané podlehli svému soupeři těsně 4:5.
16.03.2019, Regionální liga dorostu - 35. kolo

HCM Jaroměř

Mathauserová - Glos, Tomášek, Suchánková, Švagr, Hofman, Mach - Urlich, Kleštinec, Dušek, Hájek, Rind, Javůrek, Jahelka, Křeček, Štohanzl, Filip
5

HC Dukla Jihlava B

Pulda (38. Horák) - Novák, Augusta, Číhal, Kardoš, Šabatka, Kret - Kravec, Bína, Michalčuk - Machovský, Kříž, Fábry - Peš, Kudrna, Sedlák
4
Branky a nahrávky: 5. Hájek, 18. Javůrek, 24. Mach (Javůrek), 29. Urlich (Jahelka), 38. Rind (Křeček, Mach) - 15. Bína (Kravec, Michalčuk), 21. Kravec (Michalčuk, Bína), 41. Kudrna (Machovský, Fábry), 44. Machovský (Kříž). Vyloučení: 9:8, navíc Kleštinec (JAR) 5 + do konce utkání - Kret (JIB) 5 + do konce utkání. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 70. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 5:2, 5:4.