4:3
(0:2, 3:1, 1:0)

Rezerva juniorů prohrávala o tři góly, nakonec slaví výhru

18.11.2018 / Jaroslav Wollmann

V neděli 18. listopadu přivítali svěřenci Richarda Adama celek Hlinska. Hostím se lépe povedla úvodní třetina, kterou vyhráli o dvě branky. V průběhu druhé části dokonce přidali třetí gól. Domácí ale inkasovaná branka nakopla a do konce prostřední třetiny stačili srovnat krok, když se dvakrát trefil Matyáš Machovský. V poslední minutě normální hrací doby využili domácí přesilovou hru a mohli slavit těsnou výhru 4:3.
18.11.2018 13:10, Regionální liga juniorů - 14. kolo

HC Dukla Jihlava B

Krejčí - Nosek, Cerhán, Sapík, Vaněk - Augusta, Doležal, Brož - Březina, Kochrda, Winkler - Buzek, Machovský
4

Hlinsko

Sodomka - Adámek, Sekyra, Drapáková, Vamberský, Zvolánek - Žák, Trögner, Vávra, Kudláček, Pospíšil, Hamák, Pešek
3
Branky a nahrávky: 14. Kudláček (Hamák), 19. Kudláček (Drapáková, Trögner), 34. Pešek (Hamák, Vamberský) - 35. Březina (Augusta), 39. Machovský (Cerhán, Kochrda), 40. Machovský (Buzek, Doležal), 60. Brož (Machovský). Vyloučení: 4:7. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 27. Průběh utkání: 0:3, 4:3.