7:1
(3:1, 1:0, 3:0 - N 0:0 - 1:0)

Junioři Dukly na Kladně vysoko prohráli, v nájezdech byli blízko zisku bodu

22.12.2018 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 22. prosince cestovali svěřenci Karla Nekvasila na Kladno. Duel se ale jihlavským mladíkům vůbec nepovedl. Již v páté minutě prohrávali o dvě branky. V 17. minutě sice využil přesilovou hru Tomáš Chlubna, ale domácí si do konce třetiny vzali dvoubrankový náskok zpět, když využili trestné střílení. Ve druhé části se mohli hosté dostat do hry, ale nabídnuté přesilové hry nevyužili, naopak inkasovali počtvrté. Poslední dvacetiminutovka se nesla ve znamení jihlavských vyloučení a také tří branek v jejich síti. Dukla prohrála vysoko 1:7. O zisku bonusového bodu rozhodla až desátá série nájezdu, kdy byli šťastnější domácí.
22.12.2018 12:00, DHL extraliga juniorů - 27. kolo

Rytíři Kladno

Novotný – Kvapil, Staněk, Šmatlák, Flachs, Zíka, Funk, Zich – Hašek, Bernat, M. Bláha, O. Bláha, Husarik, Rendla, Filip, Štrombach, Čermák
7

Javůrek (21. Chaloupek) – Piskač, Moravec, Chvátal, Smolko, Trávník, Zvěřina, Rašín – Brož, Vala, Chlubna, Krajíček, Kardoš, Doležal, Čermák, Juda, Pigl, Barák
1
Branky a nahrávky: 1. Hašek (Husarik, Bernat), 5. Čermák (Šmatlák, M. Bláha), 20. O. Bláha (TS), 36. Štrombach (Filip, O. Bláha), 50. Zíka (Hašek), 51. Husarik (Hašek), 60. O. Bláha, rozhodující nájezd Hašek – 17. Chlubna (Barák, Juda). Rozhodčí: Kraval – Ganger, Hradil. Vyloučení: 7:7. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 70. Střely na branku: 2:0, 2:1, 7:1. Průběh utkání: .