4:3sn
(0:2, 2:1, 1:0 - 0:0)

Junioři zasypali zlínskou branku téměř šedesáti střelami, o výhru přišli až v závěru

11.01.2019

Jihlavští junioři začali zápas na ledě Zlína, který patří k nejlepším celkům B-nadstavby, dobře. Ve dvanácté minutě otevřel stav Tomáš Chlubna a krátce později navýšil jihlavské vedení Martin Zadražil. Domácí sice v rozmezí 25. - 32. minuty srovnali stav, ale na konci druhé třetiny vrátil Dukle vedení po Chlubnově přihrávce Patrik Čermák. Tři body drželi Jihlavští až do závěru zápasu, ale Zlín v závěru při přesilovce, umocněné hrou bez gólmana, vyrovnal a na nájezdy byl úspěšnější - 4:3 po samostatných nájezdech.
11.01.2019 16:00, DHL extraliga juniorů - 30. kolo

Berani Zlín

Huf (na nájezdy Kořének) – Janošek, Hamrlík, Jaroněk, Bednařík, Pavlas, Riedl, Talafa – Kočica, Bachánek, Weintritt, Lekeš, Podešva, Handl, Kozubík, Luža, Sedláček, Fajkus, Sebera
4

Chaloupek – Piskač, Moravec, Smolko, Vála, Rašín, Mareš – Brož, Vala, Zadražil, Menšík, Chlubna, Krajíček, Kardoš, Čermák, Juda, Pigl, Doležal, Barák
3
Branky a nahrávky: 25. Talafa (Sebera, Kočica), 32. Weintritt (Kozubík, Jaroněk), 59. Janošek (Pavlas), rozh. náj. Janošek – 12. Chlubna (Brož), 15. Menšík (Krajíček, Kardoš), 39. Čermák (Chlubna, Moravec). Rozhodčí: Goňa - Kučera, Pospíšil. Vyloučení: 7:9, navíc Vála (JIH) 10 minut OT. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 176. Střely na branku: 25:54. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3, 4:3.