2:4
(0:2, 0:1, 2:1 - N 0:1)

Výborně! Junioři získali v Přerově všechny čtyři body

12.01.2019

Juniorka po dvou utkáních, kdy o tři body přišla až v závěru zápasu, cestovala na led Přerova. A začala výborně. V šesté minutě poslal hosty do vedení obránce A-týmu Matěj Vála a v dalším průběhu první třetiny jej napodobil Tomáš Chlubna. Když ve 24. minutě zvýšil Patrik Čermák již na tříbrankový rozdíl, vypadalo to pro Duklu výborně. Jenže strašák ztracených zápasů vyvstal ve 45. minutě, kdy domácí během 33 sekund snížili na 2:3. Tentokrát ale juniorka o tři body nepřišla a v závěru pečetil její výhru Tomáš Vala - 2:4. Z prodloužení se odehrála sotva minuta a čtvrt, když Patrik Čermák rozhodl i o čtvrtém bodu pro Duklu - 0:1.
12.01.2019 16:00, DHL extraliga juniorů - 31. kolo

HC ZUBR Přerov

Šimonů – Kopeček, Tischer, Moučka, Takáč, Bieniek, Gréč – Dobša, Ryšavý, Hradil, Borot, Indrák, Krátký, Chytil, Paťava, Zmeškal, Navrátil, Tarnoczy, Pěcha
2

Chaloupek – Piskač, Moravec, Smolko, Vála, Rašín, Mareš – Brož, Vala, Zadražil, Menšík, Chlubna, Krajíček, Kardoš, Čermák, Juda, Pigl, Doležal, Barák
4
Branky a nahrávky: 45. Navrátil (Gréč, Indrák), 45. Borot (Pěcha, Bieniek) – 6. Vála (Brož, Juda), 15. Chlubna, 24. Čermák (Chlubna, Rašín), 60. Vala, 62. Čermák (Chlubna, Rašín). Rozhodčí: Sedlák – Hanzlík, Rožánek. Vyloučení: 3:4. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 128. Střely na branku: 30:26. Průběh utkání: 0:3, 2:3, 2:4.