4:0
(2:0, 1:0, 1:0 - N 0:1)

I potřetí vítězně. Dorost Dukly vyhrál v novém roce také třetí zápas

12.01.2019

Jihlavští dorostenci zvládli i třetí zápas nové sezony. Proti Táboru otevřel skóre Jonáš Jungwirth a stejný hráč o tři minuty později nahrál na trefu Martina Pigla. Také ve druhé části měla Dukla výrazně více ze hry, zejména v přesilovce pět na tři, avšak gól dala až 25 sekund před odchodem do kabin trefou Davida Bulíka. Veškeré naděje Táboru na korekci stavu vzaly za své osm minut před koncem, kdy Matyáš Sapík uzavřel na konečných 4:0 po základní hrací době. Jak se Jihlavě daří v novém roce získávat tři body, tak nastavení prohráli i tentokrát a Kohouti sebrali bod navíc - 0:1.
12.01.2019 11:30, ELIOD extraliga dorostu - 25. kolo

Maláč – Adam, Hrbek, Chvátal, Sapík, Vranka, Port – Jungwirth, Melenovský, Broža – Pavelec, Bulík, Pigl – Báťa, Zdarsa, Mlejnek – Matějíček
4

HC Tábor

Šmelko (36. Korytar, 41. Šmelko) – Janda, Herda, Šťastný, Adam Kofroň I – Bašta, Polák, Kundrát – Eremiáš, Cháb, Adam Kofroň II – Matašovský, Vaněk, Blengino – Koreš, Suchan
0
Branky a nahrávky: 12. Jungwirth (Melenovský), 15. Pigl (Jungwirth), 40. Bulík (Báťa), 52. Sapík (Melenovský) – 61. Polák (Eremiáš). Rozhodčí: Reich – Zedníková, Polák. Vyloučení: 5:6. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 85. Střely na branku: 36:29. Průběh utkání: 4:0.

Štěpán Moravec (HC Dukla Jihlava): Do zápasu jsme v první třetině nakročili výborně, pak náš výkon uvadal. Ve třetí třetině byl zápas ovlivněn hodně vyloučeními. Nicméně utkání jsme zvládli, brankář podal výborný výkon. Bohužel bonusový bod v nastavení nám bohužel není souzen.