2:3
(0:1, 1:1, 1:1 - N 0:1)

Dorostenci vyhráli počtvrté v řadě, ale bonusový bod opět nezískali

15.01.2019 / Jaroslav Wollmann

V úterý 15. ledna cestovali svěřenci Štěpána Moravce do Žďáru nad Sázavou. Hosté vyhráli první třetinu, když se trefil Martin Hrbek. V průběhu druhé části navýšil vedení jihlavských mladíků využitou přesilovou hrou Ondřej Broža. Do konce této části se sice domácí dostali do hry, když snížili na rozdíl jediné branky. Dukla ve třetí třetině vedla opět o dvě branky zásluhou Davida Bulíka. Hráči Žďáru stačili už jen upravit na konečných 2:3. Mohli se však radovat alespoň ze zisku bonusového bodu. Pro dorostence Dukly je v roce 2019 nadstavbová část o bonusový bod prozatím zakletá.
15.01.2019 18:45, ELIOD extraliga dorostu - 28. kolo

SKLH Žďár nad Sázavou

Prchlík (47. Čerbák) – Macek, Beran, Pecka, Sochor, Pelikán – Šantora, Procházka, Svoboda, Kotrba, Elis, Polodna, Brúha, Bačo, Doležal, Staněk
2

Maláč – Vovsík, Chvátal, Sapík, Adam, Hrbek, Vranka – Pigl, Melenovský, Zdarsa, Štorek, Broža, Mlejnek, Pavelec, Kuba, Kravec, Jungwirth, Baťa, Bulík
3
Branky a nahrávky: 39. Beran (Šantora, Kotrba), 52. Bačo (Polodna), 63. Bačo (Macek) – 20. Hrbek (Jungwirth), 25. Broža (Melenovský), 47. Bulík (Jungwirth). Rozhodčí: Barek – Kis, Hájková. Vyloučení: 7:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 72. Střely na branku: 17:39. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 2:3.