2:4
(0:0, 2:2, 0:2)

Junioři podali proti Vítkovicím lepší výkon, ale na body to opět nestačilo

04.01.2020

První třetina juniorského zápasu mezi Duklou a Vítkovicemi žádnou branku nepřinesla. Gólově bohatší tak byla až druhá třetina, ve které šli Slezané dvakrát do vedení. Dukla ale dokázala na obě branky odpovědět, nejprve zásluhou Richarda Pětníka, poté trefou Adama Dvořáka. Vyrovnaný stav ve třetí třetině odmítl hostující Wiktor Bochnak a Jihlava se snažila o vyrovnání. Nepodařilo se jí ale využít 36 sekund dlouhou přesilovku pět na tři, navíc 18 sekund před koncem trefil prázdnou branku Dominik Věntus - 2:4.
04.01.2020 12:00, Turnaj O Pohár DHL - 31. kolo

Krejčí – Dvořák, Piskač, Rašín, Grauer, Trávník, Smolko – Barák, Čermák, Brož, Fiala, Juda, Pětník, Zadražil, Doležal, Vyvial, Kardoš
2

HC Vítkovice Ridera

Dolíška – Kunc, Zapletal, Bílý Věntus, Smolka, Machů – Potočný, Kylnar, Krejsa, Bernovský, Lednický, Tvrdý, Mrva, Bochnak
4
Branky a nahrávky: 30. Pětník, 40. Dvořák (Juda, Rašín) – 30. Smolka (Krejsa, Lednický), 35. Bernovský (Krejsa, Kunc), 45. Bochnak (Věntus, Bernovský), 60. Věntus Rozhodčí: Horák – Kreuzer, Zíka. Vyloučení: 4:5. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 61. Střely na branku: 38:46. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:4.