3:4
(0:1, 1:1, 2:1 - 0:1)

Dorostenci po dvou porážkách zabrali a dovezli výhru z Hradce Králové

09.08.2019

Dorostenci po dvou porážkách v přípravě zabrali a dovezli cenné vítězství z půdy silného Hradce Králové. A že neměli daleko i k výhře. Třikrát v zápase totiž vedli. V 16. minutě se prosadil Just Sopotnik, ale domácí zkraje druhé části srovnali. V polovině zápasu poslal Duklu znovu do vedení Andrej Fábry, přičemž odpověď Mountfieldu přišla ve 46. minutě. Za pět minut tahali hosté znovu za delší konec díky zářezu Daniela Pavelce, ale Královehradečtí stihli i potřetí vyrovnat. Na gól v prodloužení z hole Justa Sopotnika ale už samozřejmě žádnou odpověď nenašli - 4:3 pro Duklu!
09.08.2019, Přípravné zápasy dorostu - 0. kolo

Mountfield HK

Tichý (30. Žálčík) - Jerman, Boukal, Žába, Králík, Řehák, Pelda, Beran - Budina, Novotný, Jirků, Matěj Beneš, Giesl, Michal Beneš, Brožek, Cerman, Souček, Klíma, Šimek, Sláma
3

Pulda - Sapík, Hrbek, Janda, Matějíček, Vranka, Macek, Adam, Šabatka - Pavelec, Melenovský, Bulík, Jungwirth, Zdarsa, Fábry, Sopotnik, Mlejnek, Valach, Štorek, Bačkovský
4
Branky a nahrávky: 21. Beneš (Pelda), 46. Šimek (Giesl), 57. Beneš (Budina) - 16. Sopotnik (Juřička, Adam), 30. Fábry, 51. Pavelec (Janda), 62. Sopotnik (Jungwirth). Vyloučení: 3:6, navíc Juřička (JIH) 10 min. OT. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4.

Štěpán Moravec (HC Dukla Jihlava): Dnes jsme odehráli dobré utkání. Oproti předešlému v Budějovicích jsme hráli celých 60 minut, od začátku. Trápí nás ale disciplína, jsme až příliš často vylučovaní za fauly mimo hru. Na druhou stranu jsme dnes tak měli po inkasované třetí brance možnost zkusit si hru v prodloužení.