3:5
(0:2, 0:1, 3:2)

Starší žáci A si odvezli z Pardubic vítězství, rozhodli minutu a půl před koncem

12.10.2019 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 12. října cestovali svěřenci Tomáše Dzurika do Pardubic. Starší žáci A se dostali po první třetině do vedení 2:0. Ve druhé části přidali jihlavští mladíci jednu branku a měli nakročeno k vítězství. Poslední dvacetiminutovka nabídla drama, v 57. minutě domácí srovnali krok na 3:3. Devadesát jedna vteřin před koncem zápasu šli hosté do vedení. Dukla nakonec zvítězila 5:3. Čtyři body za tři góly a asistenci si v zápase připsal Andrej Fábry.
12.10.2019, Liga starších žáků "A" - 6. kolo

HC Dynamo Pardubice

Červinka - Sopoušek, Pecina, Klátil, Maštalíř, Oliva, Straka - Hiemer, Růžička, Lepša, Lang, Kučera, Dostál Fiala, J. Novák, Vrba
3

Sigmund - Jeletz, Matějíček, Topol, Vandas, Ošmera - Fábry Kudrna, Peš - Coufal, Bakus, O. Novák
5
Branky a nahrávky: 48. Růžička (J. Novák), 53. Dostál (Lepša), 57. Fiala - 6. Fábry (Peš), 8. Peš (Kudrna), 21. Peš (Fábry), 59 Fábry (Coufal), 60. Fábry. Vyloučení: 4:4, navíc Jeletz (JIH) 10 min. OT. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 40. Průběh utkání: 0:3, 3:3, 3:5.