2:2
(0:1, 1:1, 1:0)

Starší žáci A remizovali s Mladou Boleslaví, v zápase padly 4 branky

20.10.2019 / Jaroslav Wollmann

V neděli 20. října přivítali svěřenci Tomáše Dzurika celek Mladé Boleslavi. Úvodní třetina byla totožná s prvním zápasem těchto soupeřů, kdy hráči Boleslavi výborným pohybem a důrazem si vytvářeli územní převahu. Naštěstí pro domácí ze svých tří vyložených brankových příležitostí využili jen jednu. Od druhé části hry začali otěže zápasu brát do svých rukou domácí, kteří se začali čím dál více dostávat k brankových příležitostem. Skóre 1:2 po druhé třetině dokázali z kraje poslední dvacetiminutovky vyrovnat zásluhou Kevina Coufala a poté hostujícím hráčům několikrát zatopili, bohužel již bez brankového efektu, a tak utkání hrající se ve výborném tempu skončili remízou 2:2.
20.10.2019, Liga starších žáků "A" - 8. kolo

Černý - Jeletz, Matějíček, Löffler, Topol, Vandas - Peš, Kudrna, Fábry, Coufal, Bakus, Jungwirth, Chlubna, Doskočil
2

BK Mladá Boleslav

Forst - Halman, Sypecký, Vlasák, Vochvest, Hlinský - Vítek, Hasman, Hradec, Lisler, Hart, Steklý, Šindelář, Sporysch, Král
2
Branky a nahrávky: 27. Kudrna (Matějíček), 42. Coufal (Löffler, Bakus) - 3. Hasman (Sporysch, Vlasák), 40. Steklý. Vyloučení: 4:1, navíc Coufal (JIH) 10 min. OT. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 77. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2.