6:0
(1:0, 4:0, 1:0)

Starší žáci A porazili Kolín. O výsledku rozhodla druhá třetina

09.11.2019 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 9. listopadu přivítali svěřenci Tomáše Dzurika celek Kolína. Jihlavští mladíci vedli po první třetině těsně 1:0. Druhá část nabídla čtyři branky a všechny do sítě hostí. Poslední dvacetiminutovka poté kopírovala první třetinu, kdy padl jen jeden gól. Dukla porazila svého soupeře 6:0. Brankář Adam Černý si připsal na své konto dvacet devět úspěšných zásahů.
09.11.2019, Liga starších žáků "A" - 11. kolo

Černý - Matějíček, Jeletz, Port, Ošmera, Topol, Sapík - Peš, Kudrna, Fábry - Coufal, Bakus, Chlubna - Novák, Habermann, Vojáček
6

SC Marimex Kolín

Mrázek - Houžvička, Dvořák, Pilný, Žaloudek, Burda - Hurt, Lebeda, Terč, Švanda, Janek, Kašpar, Hora, Gutsu, Veselý, Zelenka, Schönauer, Franc, Štěpánek
0
Branky a nahrávky: 7. Chlubna (Habermann, Topol), 25. Port (Coufal, Ošmera), 30. Coufal (Jeletz), 33. Matějíček (Coufal, Fábry), 39. Matějíček (Kudrna, Peš), 52. Bakus (Ošmera, Port). Vyloučení: 5:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 77. Průběh utkání: 6:0.