3:4
(2:2, 1:1, 0:1)

Starší žáci A zvítězili na ledě lídra své skupiny

14.12.2019 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 14. prosince cestovali svěřenci Tomáše Dzurika do Mladé Boleslavi. Souboj prvního celku s druhým nabídl překrásnou hokejovou podívanou, která se odehrávala v obrovském tempu se spoustou krásných hokejových momentů. První třetina skončila 2:2, po druhé části bylo skóre opět vyrovnané poměrem 3:3. V poslední dvacetiminutovce vstřelil deset minut před koncem čtvrtou branku Jindřich Habermann. Domácí v závěru měli dvouminutovou přesilovku pět proti třem, kdy jihlavští vůlí a obětavostí ubránili svojí svatyni a dokráčeli k vítězství 4:3.
14.12.2019, Liga starších žáků "A" - 15. kolo

BK Mladá Boleslav

Hora - Halman, Vlasák, Kredba, Průšek, Hlinský - Vítek, Hradec, Lisler, Hart, Šindelář, Sporysch, Mizera
3

Sigmund - Jeletz, Matějíček, Port, Löffler, Topol, Vandas - Peš, Fábry, Coufal - Jungwirth,Bakus, Habermann - Novák, Ošmera, L. Kolda
4
Branky a nahrávky: 7. Lisler (Hlinský), 18. Sporysch (Vítek), 31. Sporysch (Vlasák, Mizera) - 14. Matějíček (Habermann, Jungwirth), 19. Fábry (Peš), 28. Peš (Fábry, Coufal), 51. Habermann (Port). Vyloučení: 4:8. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 72. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3, 3:3, 3:4.