1:10
(0:4, 1:3, 0:3)

Starší žáci A zvítězili v Chrudimi, vstřelili deset branek

21.12.2019 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 21. prosince zavítali starší žáci A k poslednímu utkání v tomto kalendářním roce do nedaleké Chrudimi. I bez několika opor diktovali tempo hry od úvodní do poslední minuty utkání a po třetinách 0:4, 1:3 a 0:3 dokráčeli k vítězství 10:1. Výborným výkonem a šesti kanadskými body (4 góly + 2 asistence) se na něm podílel obránce Martin Matějíček, hattrickem přispěl Hynek Peš a premiéru za starší kategorii si odbyl brankář David Račan.
21.12.2019, Liga starších žáků "A" - 16. kolo

HC Chrudim

Klas (27. Dalecká) - Dvořák, Pamánek, Procházka, Hron, Zdeněk - Chvojka, Štěpánek, Kašpárek, Dubová, Severa, Ješina, Pirner, Růžička, Klátil
1

Sigmund (30. Račan) - Matějíček, Jeletz, Topol, Löffler, Doskočil, Vandas - Peš, Habermann, Coufal - Jungwirth, Bakus, Chlubna - L. Kolda, Novák, Vojáček
10
Branky a nahrávky: 37. Pirner (Ješina) - 7. Jungwirth (Chlubna), 14. Peš (Coufal, Topol), 19. Matějíček (Vojáček), 20. Matějíček (Jeletz), 24. Matějíček (Coufal), 27. Peš (Matějíček, Habermann), 30. Peš (Habermann, Matějíček), 49. Matějíček (Peš), 50. Coufal (Peš), 55. Vojáček. Vyloučení: 3:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 45. Průběh utkání: 0:7, 1:7, 1:10.