1:7
(0:1, 1:2, 0:4)

Starší žáci A zvítězili v Kolíně, vstřelili sedm branek

11.01.2020 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 11. ledna cestovali svěřenci Tomáše Dzurika do Kolína. Již od 3. minuty kvůli zranění jednoho z hráčů, hráli mladí Dukláci pouze v 11 hráčích, nicméně po celé utkání diktovali tempo hry a po třetinách 0:1, 1:2 a 0:4 potvrdili dobrou formu a zaslouženě vyhráli 7:1. Totožně jako minulé kolo se stal vícególovým střelcem Hynek Peš se dvěma zásahy, dalších pět gólů si rozdělilo pět střelců. Patrik Bakus si v zápase připsal tři asistence.
11.01.2020, Liga starších žáků "A" - 18. kolo

SC Marimex Kolín

Mrázek - Houžvička, Lebeda, Dvořák, Pilný - Terč, Švanda, Janek, Kašpar, Hora, Gutsu, Veselý, Zelenka
1

Sigmund - Matějíček, Jeletz, Port, Löffler, Topol - Peš, Coufal, Kudrna - Jungwirth, Bakus, Novák - Vandas
7
Branky a nahrávky: 40. Gutsu (Hora) - 6. Jeletz (Bakus, Novák), 25. Peš (Jungwirth, Bakus), 31. Novák (Bakus, Kudrna), 42. Coufal (Port), 45. Kudrna (Coufal, Peš), 53. Matějíček (Novák), 55. Peš (Jungwirth). Vyloučení: 2:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 36. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:7.