5:4
(0:0, 1:3, 4:1)

Starší žáci A prohrávali o tři branky, nakonec slaví těsnou výhru

01.02.2020 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 1. února přivítali svěřenci Tomáše Dzurika celek z Hradce Králové. velkou herní převahu v první třetině nedokázali domácí přetavit ve vedení. Naopak hosté ve druhé části hry dali hráčům Dukly lekci z produktivity a ujali se vedení 3:0. V poslední vteřině prostřední třetiny vstřelili domácí důležitý gól na 1:3, následně z kraje třetí dvacetiminutovky přidali kontaktní branku na 2:3. Východočechům se povedlo opět odskočit na rozdíl dvou branek a ještě z kraje 51. minuty drželi vedení 4:2. Mladí Dukláci famózní závěrem nejprve v čase 51:31 snížili na 3:4, za další čtyři minuty bylo vyrovnáno a v čase 57:19 vstřelili vítěznou branku. Závěrečné oslabení přestáli a dokráčeli k vítězství 5:4. Čtyřmi body za gól a tři asistence se v zápase prezentoval Andrej Fábry.
01.02.2020, Liga starších žáků "A" - 21. kolo

Račan - Matějíček, Jeletz, Port, Löffler, Topol, Vandas - Peš, Fábry, Coufal - Kudrna, Bakus, Habermann - Vojáček, Ošmera, L. Kolda
5

Mountfield HK

Lequin - Veselý, Šír, Žaba, Dunda, Sklenář, Bezpalec - Mráz, Vencl, Síla, Mach, Klíma, Král, Sláma, Trejbal, Šimek
4
Branky a nahrávky: 40. Bakus (Kudrna, Ošmera), 43. Peš (Coufal, Fábry), 52. Vandas (Fábry, L. Kolda), 56. Fábry (Kudrna), 58. Ošmera (Fábry, Coufal) - 25. Mach (Trejbal), 34. Vencl (Král), 39. Vencl (Král, Šimek), 48. Mach (Trejbal). Vyloučení: 2:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 105. Průběh utkání: 0:3, 2:3, 2:4, 5:4.