5:3
(2:0, 1:2, 2:1)

V souboji o první místo zvítězila Dukla

08.02.2020 / Jaroslav Wollmann

Svěřenci Tomáše Dzurika přivítali v sobotu 8. února celek Mladé Boleslavi. Šlo o souboj prvního týmu s druhým. Jihlavští mladíci zvládli první třetinu a vedli po ní 2:0. Středočeši ale dokázali v průběhu druhé části srovnat krok. Vedení si ale hráči Dukly vzali zpět tři vteřiny před koncem prostřední třetiny. V poslední dvacetiminutovce náskok nejenže udrželi, ale i navýšili a mohli se radovat z vítězství 5:3. Třemi body za dva góly a asistenci na na výhře podílel Jindřich Habermann.
08.02.2020, Liga starších žáků "A" - 22. kolo

Račan - Matějíček, Jeletz, Port, Löffler, Topol, Vandas - Peš, Fábry, Coufal - Kudrna, Bakus, Habermann - Novák, Ošmera, Jungwirth
5

BK Mladá Boleslav

Hora (21. Forst) - Halman, Sypecký, Vlasák, Sok, Průšek, Vochvest, Hlinský - Vítek, Hasman, Hradec, Lisler, Hart, Steklý, Šindelář, Zbudil, Sporysch, Král, Mizera
3
Branky a nahrávky: 2. Habermann (Bakus), 19. Habermann (Löffler, Kudrna), 40. Port (Habermann, Bakus), 49. Fábry (Coufal, Port), 60. Coufal (Vandas, Fábry) - 27. Sporysch (Hradec), 35. Vítek (Hradec), 53. Sporysch (Král, Hradec). Vyloučení: 3:3, navíc Ošmera (JIH) 10 min. OT. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 100. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 4:2, 4:3, 5:3.