3:1
(1:0, 2:0, 0:1)

Starší žáci A po čtrnácti výhrách v řadě prohráli v Liberci

11.02.2020 / Jaroslav Wollmann

V úterý 11. února cestovali svěřenci Tomáše Dzurika do Liberce. V první třetině byli domácí aktivnější a vyhráli jí zaslouženě 1:0. Od druhé části mladí Dukláci přidali na otáčkách, nicméně osudná se jim stala vyloučení, kdy za 40 minut hry domácí ze čtyř přesilovek využili dvě a ujali se vedení 3:0. V poslední dvacetiminutovce se pokusila hostující družina se všech sil o vyrovnání, několikrát zvonila branková konstrukce. Bohužel skvěle chytajícího domácího brankáře překonali jihlavští pouze jednou, když se v přesilové hře prosadil Hynek Peš, a tak utkání skončili vítězstvím Liberce v poměru 3:1.
11.02.2020, Liga starších žáků "A" - 26. kolo

Bílí Tygři Liberec

Petříček - Varády, Jakubec, Pérez, Nebuželský, Dvořák, Ehrenberger - Hois, Hrabčák, Fiala, Vološín, Riedel, Jansa, Janata, Jobek
3

Račan - Matějíček, Jeletz, Port, Löffler, Topol, Vandas - Peš, Fábry, Coufal - Kudrna, Bakus, Habermann - Novák, Ošmera, Jungwirth
1
Branky a nahrávky: 17. Vološín (Janata, Jobek), 23. Hois (Riedel, Hrabčák), 37. Janata (Jobek) - 50. Peš (Coufal, Topol). Vyloučení: 10:6. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 40. Průběh utkání: 3:0, 3:1.