6:7
(2:3, 2:2, 2:2)

Mladší žáci smolně podlehli Liberci, o vítězi rozhodla poslední minuta

06.10.2019 / Jaroslav Wollmann

V neděli 6. října přivítali svěřenci Tomáše Dzurika celek Liberce. Hosté byli první třetinu lepším týmem a vedli po ní těsně 3:2. Ve druhé části začali naopak být nebezpečnější domácí, kteří otočili průběžný stav na 4:3. Severočeši ale následně přidali dvě branky a byli zase o krok napřed. V poslední dvacetiminutovce se hrál hokej nahoru dolů a minutu před koncem byl stav 6:6, kdy ovšem přišla laciná ztráta puku, které hosté využili a přetavili skóre na svojí stranu. Liberec zvítězil těsně 7:6. V zápase si připsal čtyři body David Zmrhal, když dva góly vstřelil a na dva přihrál.
06.10.2019, Liga mladších žáků "C" - 5. kolo

Štěbeták (30. Novák) - Bačkovský, Vaněk, Macek, Čermák, Kocáb - Koníř, Fink, Zmrhal, Grabowski, Gross, Kouba, Tomica, Podroužek
6

Bílí Tygři Liberec

Štrincl (30. Kanca) - Vápeník, Ehrenberger, Baksalary, Kratochvíl, Kanca, Richtárik, Rozsíval, Svoboda, Maxin, Hrouda, Bartovič, Kytka, Stromský, Bělohorský
7
Branky a nahrávky: 11. Fink (Koníř), 19. Kouba (Grabowski, Zmrhal), 25. Grabowski (Zmrhal), 31. Fink (Gross, Koníř), 49. Zmrhal, 51. Zmrhal (Macek) - 4. Maxin (Kratochvíl), 18. Vápeník (Maxin, Kratochvíl), 18. Rozsíval (Kratochvíl), 32. Maxin (Rozsíval), 35. Maxin, 48. Baksalary (Bělohorský), 59. Kratochvíl (Maxin). Vyloučení: 3:1. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 55. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 4:3, 4:6, 6:6, 6:7.