1:2
(0:1, 1:1, 0:0)

Mladší žáci C těsně podlehli Hradci Králové

19.10.2019 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 19. října hostili svěřenci Tomáše Dzurika celek Hradce Králové. Hosté šli během úvodní třetiny do vedení, když se jim povedlo využít přesilovou hru. Domácí srovnali krok ve 25. minutě, když přesilovou hru využil Vít Macek. Východočeši šli ještě na sklonku prostřední dvacetiminutovky do vedení a opět z výhody jednoho muže v poli. Poslední třetina už poté branku nenabídla, a tak si dva body za výhru 2:1 odvezl Hradec Králové.
19.10.2019, Liga mladších žáků "C" - 7. kolo

Štěbeták - Tomica, F. Vaněk, Kocáb, D. Přibyl, Podroužek - Čermák, Zmrhal, Macek - Gross, Fink, Kouba - Grabowski, Koníř, Chvátal
1

Mountfield HK

Petřík (33. Záruba) - Marek, Černý, Vencl, Pánek, Hafner, Janeček - Kulhánek, Forejtek, Novotný, Frolík, Hornych, Tomka, P. Vaněk, Pavlík, Prachař
2
Branky a nahrávky: 25. Macek (Zmrhal) - 7. Novotný (Marek, Vencl), 39. Novotný (Černý, Prachař). Vyloučení: 7:6. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2.