3:4
(0:0, 2:2, 1:2)

Mladší žáci C těsně podlehli Mladé Boleslavi

08.02.2020 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 8. února přivítali svěřenci Tomáše Dzurika celek Mladé Boleslavi. V první třetině žádná branka nepadla. Ve druhé části se domácí dostali do vedení, ale hosté záhy srovnali krok. Po druhé třetině byl tedy stav 2:2. Rozhodnutí nabídla poslední dvacetiminutovka, kdy se jihlavští mladíci dostali již potřetí do vedení, ale Středočeši našli na jejich gól dvojnásobnou odpověď a z Jihlavy si tak odvezli výhru 4:3. Mladíci Dukly si tak v sezoně připsali již sedmou porážku o jednu branku. Dvěma kanadskými body porážce nezabránil ani David Zmrhal.
08.02.2020, Liga mladších žáků "C" - 22. kolo

J. Novák - Bačkovský, Vaněk, Čermák, Podroužek, Kocáb - Koníř, Fink, Zmrhal - Falta, Gross, Grabowski - Lukáš, Chvátal
3

BK Mladá Boleslav

Balák - Bagdaň, Macháček, Čapek, Tetiva, Kolařík, Nedvěd - Polanský, Kristek, Kříž, Matějka, Hanyš, Trefil, Hora, Poustecký
4
Branky a nahrávky: 32. Gross (Podroužek, Zmrhal), 34. Lukáš (Fink), 48. Zmrhal (Čermák) - 34. Trefil (Matějka), 34. Kristek (Kříž), 50. Matějka (Macháček, Kristek), 56. Matějka (Trefil). Vyloučení: 5:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 105. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:4.