4:2
(2:0, 2:2)

S Pardubicemi Dukla vyhořela na proměňování šancí a získala pouze bod

04.09.2019 / Jaroslav Wollmann

Ve druhém klání byly jihlavským soupeřem Pardubice. Dukla první zápas střelecky nezvládla, když vyhořela na proměňování šancí a první dvacetiminutovku prohrála 0:2. Ve druhém poločase však již jihlavští mladíci našli přesnější mušku a vstřelili zásluhou Víta Macka dvě branky a minutu před koncem vedli o gól. Domácí Pardubice ale stihly srovnat krok.
04.09.2019, DTS U13 - 0. kolo

HC Dynamo Pardubice

4

Štěbeták (21. Novák) - Bačkovský, Vaněk, Pešl, D. Přibyl, Kocáb - Gross, Fink, Macek - Koníř, Zmrhal, Čermák - Linhart
2
Branky a nahrávky Jihlavy: Macek (Fink), Macek (Fink).

Tomáš Dzurik (Dukla Jihlava): Vyrovnané a bojovné první utkání, kdy jihlavští opět vyhořeli na koncovce a domácí dokázali dvakrát skórovat volným hráčem z mezikruží. Jihlavští mladící byli po celých 20 minut druhého zápasu mírně lepším týmem a ještě minutu před koncem vedli 2:1, nicméně domácím se podařilo vyrovnat a vybojovat remízu.