3:5
(1:0, 2:2, 0:3)

Starší žáci B díky povedené poslední třetině zvítězili v Třebíči

01.12.2019 / Jaroslav Wollmann

V neděli 1. prosince cestovali svěřenci Martina Pykala do Třebíče. Domácí se během úvodní třetiny dostali do vedení 1:0. Jihlavští mladíci během druhé části zásluhou dvou branek Lukáše Koldy otočili vývoj duelu na 2:1. Hráči Třebíče ale dokázali dát dvě branky, a tak do poslední dvacetiminutovky šli s náskokem jednoho gólu. Třetí třetina ale vyšla mladíkům Jihlavy, kteří vstřelili tři góly a v utkání tak zvítězili 5:3.
01.12.2019, Liga starších žáků "B" - 11. kolo

SK Horácká Slavia Třebíč

Málek - Hošťálek, Dobrovolný, Brabec, Suchánek, Voznica - Chadim, Černý, Prokeš, Bartoš, Havlíček, Mráček
3

Račan - Ošmera, Celý, Pražák, Sapík - Jungwirth, Dvořák, Bambula, M. Kolda, L. Kolda, Hejda, Macek, Fink, Linhart
5
Branky a nahrávky: 7. Havlíček, 36. Mráček (Voznica), 40. Bartoš (Mráček) - 26. L. Kolda (Macek), 27. L. Kolda (Jungwirth), 43. Macek, 49. Ošmera (Macek), 51. Fink (Ošmera). Vyloučení: 4:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 45. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2, 3:5.