4:5
(1:2, 2:1, 1:2)

Starší žáci B doma podlehli Havlíčkovu Brodu, inkasovali pět branek

19.01.2020 / Jaroslav Wollmann

Svěřenci Martina Pykala přivítali v neděli 19. ledna celek Havlíčkova Brodu. Starší žáci B se dostali do vedení, hosté však v průběhu první třetiny vývoj duelu otočili. Ve druhé části také padly tři branky, z toho dvě do sítě hostí. V poslední dvacetiminutovce se hráči Brodu dostali do vedení, domácí v přesilové hře srovnali krok. Necelé dvě minuty před koncem rozhodli hosté o své výhře 5:4. Porážce nezabránil ani Šimon Bambula, který vstřelil dvě branky a na jeden gól přihrál.
19.01.2020, Liga starších žáků "B" - 12. kolo

Račan - Ošmera, Celý, Löffler, Dvořák, Sapík, Pražák - Křížek, Vojáček, M. Kolda, Habermann, Váňa, Bambula, Hejda, Macek
4

BK Havlíčkův Brod

Škoda - Adam, Král, P. Mrtka, R. Mrtka - Nosek, Koubek, Hlava, Fiala, Nový, Kachlíř, Smetánka, Frühbauer, Kozlík
5
Branky a nahrávky: 1. Bambula (Habermann, M. Kolda), 27. Vojáček (Bambula, Ošmera), 37. Bambula (Vojáček, Křížek), 55. Macek (Vojáček, Pražák) - 7. Fiala (TS), 8. Král (Nosek), 33. Fiala (Adam), 53. R. Mrtka, 59. R. Mrtka (Nový). Vyloučení: 4:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 87. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4, 4:4, 4:5.