4:4
(0:1, 1:3, 3:0)

Mladší žáci přišli v Brodě o vítězství gólem z poslední minuty

12.10.2019 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 12. října cestovali svěřenci Martina Pykala do nedalekého Havlíčkova Brodu. Jihlavští mladíci vedli po první třetině o jednu branku. Ve druhé části dokázali svůj náskok navýšit na rozdíl tří gólů. Posledních sedm minut zápasu však jasně patřilo domácím, kteří dokázali snížit gólem ve vlastním oslabení a následně zásluhou dvou využitých přesilových her dokonce i vyrovnat. Oba celky si tak po remíze 4:4 připsaly do tabulky po bodu. Jakub Staněk si v zápase připsal za dva góly a asistenci tři kanadské body.
12.10.2019, Liga mladších žáků "D" - 4. kolo

BK Havlíčkův Brod

Štáfl (30. Hamerník) - Svoboda, Mička, Kytka, Rasocha - Stupka, Soukal, Tecl, Mečiar, Machota, Vaněček, Lang, Jirák, Pártl, Fišer
4

Ždimera (33. Menšík) - Wochner, Růžička, D. Přibyl, Falta, Podroužek - M. Matulka, Pešl, Staněk - Kubíček, Koníř, Lukáš - Drdla, Kunc, Beraczka
4
Branky a nahrávky: 31. Jirák (Pártl), 54. Vaněček, 56. Machota (Svoboda), 60. Mička (Partl) - 10. Staněk (M. Matulka), 21. Pešl (M. Matulka), 36. Staněk (Pešl, D. Přibyl), 40. Falta (Staněk). Vyloučení: 4:4. Využití: 3:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 32. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4, 4:4.