5:3
(2:2, 2:1, 1:0)

Jihlavští dorostenci porazili Šumperk a po dvou zápasech mají pět bodů

30.11.2019

Jihlavští dorostenci přivítali v sobotním odpoledni celek Šumperka. Domácí se během úvodní třetiny dostali do vedení 2:0, hosté však během minuty srovnali krok. V průběhu druhé části šli dokonce do vedení. Hráči Dukly ale otočili vývoj zápasu na svou stranu a do kabin šli s vedením 4:3. Poslední dvacetiminutovka poté nabídla jednu branku a vstřelila jí Jihlava. Duka porazila svého soupeře 5:3. Čtyřmi body za tři góly a asistenci se na výhře podílel Marek Melenovský.
30.11.2019 13:00, ELIOD Extraliga dorostu - 2. kolo

Maláč – Adam, Šabatka, Sapík, Macek, Janda, Hrbek, Vovsík – Jungwirth, Melenovský, Polodna, Pavelec, Nevšímal, Sopotnik, Valach, Zdarsa, Bulík, Mlejnek
5

HK MD Šumperk

Ryšavý – Kareš, Minařík, Panáček, Netolický, Seidenglanz, Slabý – Janech, Kučera, Fibigr, Zavoral, Šucha, Trögner, Haas, Slováček, Diviš
3
Branky a nahrávky: 3. Melenovský (Polodna), 7. Polodna (Valach, Melenovský), 31. Janda (Adam, Jungwirth), 32. Melenovský (Adam), 50. Melenovský (Hrbek, Polodna) – 14. Netolický (Panáček, Šucha), 15. Fibigr (Kučera, Kareš), 28. Kareš (Kučera). Rozhodčí: Horáček - Kotlík, Kubíček. Vyloučení: 8:12, navíc Janda (JIH) 10 min. OT. Využití: 3:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 55. Střely na branku: 40:16. Průběh utkání: 2:0, 2:3, 5:3.