1:2
(1:1, 0:1, 0:0)

Dorostenci doma zaváhali s Porubou, vstřelili jen jeden gól

10.01.2020

V pátek 10. ledna přivítali jihlavští dorostenci celek Poruby. Domácí byli před zápasem na čele skupiny o udržení, hostím patřila devátá pozice a nutně tak potřebovali bodovat. Do vedení se dostali mladíci Poruby v 10. minutě, když se prosadil Jakub Slusarczyk. O vyrovnání se postaral v minutě 16. využitou přesilovou hrou Marek Melenovský. Druhá část patřila hostím, kteří se dostali opět do vedení a to zásluhou Krzysztofa Tomasze Maciase. Poslední dvacetiminutovka žádný gól už nepřinesla, a tak si Jihlavané připsali porážku 1:2.
10.01.2020 16:30, ELIOD Extraliga dorostu - 8. kolo

Maláč (30. Pulda, 32. Maláč) – Adam, Šabatka, Janda, Vovsík, Sapík, Hrbek, Matějíček – Jungwirth, Melenovský, Polodna, Pavelec, Nevšímal, Valach, Sopotnik, Zdarsa, Juřička, Bulík
1

HC RT TORAX Poruba

Slíž – Černý, Hlaváč, Gelnar, K. C. Macias, Bechný – Vehovský, Halata, K. T. Macias, Slusarczyk, Koudelný, Chovanec, Lambert, Kovalčík, Hradil
2
Branky a nahrávky: 16. Melenovský (Šabatka, Polodna) – 10. Slusarczyk, 26. K. T. Macias (Halata, Bechný). Rozhodčí: Skopal – Polák, Nechvátal. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 75. Střely na branku: 32:22. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2.

Marian Morava (HC Dukla Jihlava): Soupeř na nás vyrukoval s obranou středního pásma a velmi jednoduchým hokejem, kdy vyhazoval puky z obranného pásma. Nedokázali jsme se s tím vyrovnat a dostat se do většího tlaku a více šancí.