3:2
(1:2, 2:0, 0:0)

Dorost v Šumperku dvakrát inkasoval v oslabení a prohrál o gól

01.02.2020

Dorostenci odehráli další zápas skupiny o udržení na ledě Šumperku, kde je do vedení poslal ve 14. minutě Jonáš Jungwirth a týž hráč o dvě minuty později nahrál na branku Tobiasi Adamovi. Jenže domácím se v závěru třetiny podařilo snížit a na začátku části druhé průběžný stav otočit - Jihlava totiž dvakrát inkasovala při vlastním oslabení. Během dalších sedmatřiceti minut už další branka nepadla a červenožlutí tak prohráli 2:3. Dukla ale stále drží čtvrté místo, které ještě zajišťuje přímé udržení. Na pátou Třemošnou má k dobru bod, na šestou Porubu dva body a oproti sedmému Šumperku a osmé Kobře má nahrány tři body. Navíc všichni tito soupeři odehráli o zápas více než Jihlava.
01.02.2020 16:15, ELIOD Extraliga dorostu - 13. kolo

HK MD Šumperk

Ryšavý – Seidenglanz, Minařík, Cekr, Kareš, Zavoral, Netolický, Koutecký, Panáček – Burda, Peškar, Slováček, Kučera (A), Diviš, Fibigr (C), Trögner, Janech, Haas, Šucha
3

Maláč – Vovsík, Sapík, Adam (C), Macek (A), Hrbek, Vranka, Janda – Melenovský, Polodna, Zdarsa (A), Juřička, Nevšímal, Sopotnik, Mlejnek, Pavelec, Jungwirth, Bulík
2
Branky a nahrávky: 20. Trögner (Šucha, Peškar), 23. Kučera, 23. Kučera (Fibigr, Kareš) – 14. Jungwirth (Melenovský, Vovsík), 16. Adam (Jungwirth, Melenovský). Rozhodčí: Škach – Čelechovský, Zapletal. Vyloučení: 5:6. Využití: 0:1. V oslabení: 2:0. Diváci: 42. Střely na branku: 15:28. Průběh utkání: 0:2, 3:2.