5:2
(3:0, 1:0, 1:2)

Dorost získal proti Hvězdě tři body a v záchranářských bojích se mu opět lépe dýchá

14.02.2020

Dukla potřebovala doma proti Hvězdě Praha, která je předposlední a téměř odkázána k sestupu, bodovat. Cestu za výhrou načal již ve druhé minutě Daniel Pavelec, na kterého za okamžik navázal Andrej Fábry. Před přestávkou vedla Jihlava již 3:0 díky trefě Jana Nevšímala. Ve druhé části přibylo výrazně více vyloučení, ale jedna branka také padla, v závěru třetiny využil přesilovku Marek Melenovský. Třetí třetinu si sice Dukla trošku zkomplikovala, když v rychlém sledu ve 47. minutě dostala dvě branky. Další komplikace ale už domácí nedovolili a pojistku třem bodům dal červenožlutým v 55. minutě Tobias Adam - 5:2.
14.02.2020 16:30, ELIOD Extraliga dorostu - 14. kolo

Maláč (41. Pulda) – Vovsík, T. Adam, Macek, Janda, Sapík, Vranka, Hrbek – Jungwirth, Polodna, Melenovský – Valach, Nevšímal, Bulík – Mlejnek, Zdarsa, Pavelec – Sopotnik, Fábry
5

HC Hvězda Praha

Sluka (41. Vavřena) – Vojta, Hron, Procházka, M. Adam, Kubata – Jurak, Potůček, Štefko – Černý, Helikar, Spěváček – Borodenko, Jelínek, Kubas
2
Branky a nahrávky: 2. Pavelec (Mlejnek), 5. Fábry (Nevšímal), 16. Nevšímal (Macek), 36. Melenovský (Adam), 55. Adam (Mlejnek) – 46. Jurak (Štefko, Potůček), 47. Spěváček (Černý). Rozhodčí: Maršálek – Musil, Bernard. Vyloučení: 5:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 91. Střely na branku: 45:24. Průběh utkání: 4:0, 4:2, 5:2.