2:4
(0:0, 1:3, 1:1)

Dorostenci opět získali z dvojzápasu PZ Kladno-Třemošná šest bodů a jdou si pro záchranu

22.02.2020

Po vítězství na ledě PZ Kladno zamířili jihlavští dorostenci do Třemošné. První třetina změnu stavu nepřinesla. Největší šanci měl jihlavský útočník Dominik Mlejnek, který ale nedal trestné střílení. Dukle to ale vadit nemuselo, protože vstup do druhé části měla raketový. Ve dvaadvacáté minutě se prosadil David Bulík a během sedmadvacáté minuty zvýšili hosté svůj náskok trefami Davida Polodny a Jana Nevšímala. Na konci druhého dějství dostal pětiminutový trest Matěj Vovsík a Třemošné se podařilo snížit na 1:3. Dlouhou přesilovku navíc domácí zužitkovali i zkraje třetí části. Více ale už domácí nestihli a v poslední minutě jistil jihlavské tři body a důležitou výhru do tabulky o záchranu Jonáš Jungwirth - 2:4.
22.02.2020 12:30, ELIOD Extraliga dorostu - 17. kolo

HC Meteor Třemošná

Vondraš – Šarda, Dolhý, Šipla, Balák, Albrecht – Beníšek, Šmíd, Sieger, Dvořák, Fiala, Krasanovský, Pešek, Kaiser, Beránek
2

Maláč – Vovsík, Sapík, Adam, Macek, Hrbek, Vranka, Janda – Melenovský, Polodna, Zdarsa, Juřička, Nevšímal, Sopotnik, Mlejnek, Valach, Pavelec, Jungwirth, Bulík
4
Branky a nahrávky: 39. Pešek (Dolhý, Kaiser), 41. Pešek (Beránek, Krasanovský) – 22. Bulík (Nevšímal), 27. Polodna (Melenovský, Vovsík), 27. Nevšímal (Hrbek, Janda), 60. Jungwirth (Sapík). Rozhodčí: M. Sýkora – F. Sýkora, A. Vavruška. Vyloučení: 4:6, navíc Vovsík (JIH) 5 minut a do konce utkání. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 84. Střely na branku: 23:31. Průběh utkání: 0:3, 2:3, 2:4.