2:3
(1:0, 1:3, 0:0)

Junioři prohrávali o dvě branky, nakonec si z Třince vezou všechny body

13.02.2020

Juniorům Dukly se na ledě Třince nepovedl konec první a začátek druhé třetiny. V devatenácté minutě totiž šli Oceláři do vedení a šestapadesát sekund po přestávce ho navýšili. Jihlava ale dokázala ihned reagovat. Za dalších 51 sekund snížil Richard Pětník a o tři minuty později srovnal Martin Zadražil. To ale z jihlavské strany nebylo vše, v polovině utkání otočil průběžný stav zápasu Martin Barák. Jelikož poslední třetina žádnou branku nepřinesla, odváží si Dukla z Třince vítězství 3:2. V tabulce jí po třetím kole patří druhá příčka.
13.02.2020 18:00, DHL Superpohár - 3. kolo

HC Oceláři Třinec

Švehlák – Radzienciak, Vacula, Cienciala, Hrůzek, Homola, Mikulec – Havránek (A), Stránský, Pastor, Mikler, Geidl (C), Konečný, Matiaško, Matěj (A), Ramik, Jobánek
2

Chaloupek – Rašín, Piskač, Dvořák, Trávník (A), Černohorský, Smolko – Fiala, Juda (C),Barák, Čermák, Brož (A), Pětník, Doležal, Vyvial, Krajíček, Zadražil
3
Branky a nahrávky: 19. Matiaško (Geidl, Pastor), 21. Ramik (Matěj, Krč) – 22. Pětník (Čermák), 25. Zadražil (Doležal, Fiala), 30. Barák (Krajíček, Rašín). Rozhodčí: Mrkva - Bartek, Dohnal. Vyloučení: 3:4, navíc Vyvial (JIH) 10 minut OT. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 57. Střely na branku: 37:36. Průběh utkání: 2:0, 2:3.