3:5
(0:0, 2:5, 1:0)

Junioři kvůli špatné pětiminutovce podlehli Kometě

20.08.2020 / Tomáš Lysý

Jihlavští junioři sehráli další přípravný zápas proti Kometě. Do začátku druhé třetiny byl k vidění bezbrankový stav, bohužel v rozmezí 23. - 31. minutě Dukla inkasovala od Brňanů hned pět branek. Do konce prostřední dvacetiminutovky však dokázal dvakrát snížit Marek Melenovský. Od této chvíle se Jihlava lepšila, ovšem na lepší výsledek než na porážku 3:5 po dalším snížení, tentokrát z hole Davida Polodny, to již nestačilo.
20.08.2020, Přípravné zápasy juniorů - 0. kolo

Krejčí (29. Maláč) - Zeman, Macek, Rašín, Zedek, Vranka, Kerber - Fiala, Dymák, Vojinović - Nevšímal, Melenovský, Rauš - Pavelec, Polodna, Malenovský - Barák, Kravec, Mlejnek
3

Rachůnek - Němec, Studený, Holemý, Fajmon, Furch, Grauer, Bartes, Malý, Vašíček, Sedláček, Dufek, Žák, Harmim, Sever, Pigl, Hrnčíř, Šalé, Krška
5
Branky a nahrávky: 33. Melenovský (Macek), 40. Melenovský (Fiala, Zeman), 46. Polodna (Pavelec, Malenovský) - 23. Žák (Furch), 27. Harmim (Sever, Hrnčíř), 28. Malý (Vašíček), 29. Bartes, 31. Šalé (Bartes). Vyloučení: 5:5, navíc Sedláček (KOM) 10 minut OT. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 89. Průběh utkání: 0:5, 3:5.

Štěpán Moravec (HC Dukla Jihlava): Věřili jsme v lepší výsledek. Padesát minut jsme dokázali se soupeřem hrát, nicméně po první obdržené brance přišel výpadek, ustoupili jsme od principů naší hry a Kometa dokázala během čtyř minut utkání nasměrovat k vítězství. Po tomto výpadku jsme se opět dokázali dostat do zápasu a i korigovat. Škoda, že z tlaku na konci druhé třetiny nepřišlo snížení na rozdíl dvou branek. Ve třetí třetině jsme již jen korigovali, nicméně hra jako taková nebyla špatná. Bohužel, zkrat ve druhé třetině nás stál celé utkání.