11:2
(1:0, 6:0, 1:1, 3:1)

Dorostenci v dvojzápasu porazili České Budějovice

06.08.2020

Dorostencům se zatím v přípravě daří, o tom není sporu! Po dvou výhrách - na ledě Motoru a doma s Pardubicemi - přišla další výhra, tentokrát poměrem 11:2 proti Českým Budějovicím. Celkové skóre utvořily dva zápasy, každý na 2x20 minut. První z nich Dukla ovládla jednoznačně 7:0, když se dvakrát trefil Tomáš Vandas a Alex Marhoun, po gólu pak přidal i Jakub Doležal, Lukáš Číhal a Michael Bačkovský. Také druhý zápas Jihlava vyhrála, tentokrát poměrem 4:2. Hosté v něm šli do vedení jako první, ovšem červenožlutí otočili stav díky trefám hynka Peše a Davida Bulíka. V závěrečné čtvrté dvacetiminutovce sice Motor srovnal, ale Dukla si vzít výhru nenechala, protože zásah do černého zaznamenali opět Tomáš Vandas a David Bulík. Ve dvou přípravných utkáních tak Jihlava dvakrát porazila Motor s celkovým skóre 18:7! Jen tak dále!
06.08.2020 18:00, Přípravné zápasy dorostu - 0. kolo

1. zápas (7:0): Sigmund - Číhal, Vovsík, Augusta, Löffler, Jeletz - Sopotnik, Marhoun, Coufal - J. Doležal, Vandas, Bačkovský
2. zápas (4:2): Pulda - Matějíček, Hrbek, Topol, Šabatka, Vandas - Kříž, Báťa, Bulík - Krejčí, Peš, Juřička
11

Banes Motor České Budějovice

2
Branky a nahrávky Dukly: J. Doležal (Vandas), Marhoun (Jeletz), Číhal (Sopotnik, Vandas), Vandas (Sopotnik), Bačkovský, Vandas (Bačkovský), Marhoun (Sopotnik), Peš (Krejčí), Bulík (Hrbek), Vandas (Peš), Bulík. Vyloučení: 7:6, navíc Číhal (JIH) 10 minut OT. Střely na branku: 56:45. Průběh utkání: 7:0, 7:1, 9:1, 9:2, 11:2.

Marek Melenovský (HC Dukla Jihlava): Hráli jsme dva samostatné zápasy, každý na 2x20 minut. Z naší strany byly oba velmi povedené, tím spíše, že soupeř měl svojí kvalitu. Kluci přesně plnili to, co jsme si říkali před zápasem.