17:3
(5:0, 9:1, 3:2)

Starší žáci B vstřelili Humpolci 17 branek

20.09.2020 / Jaroslav Wollmann

V neděli 20. září přivítali svěřenci Martina Pykala celek Humpolce. Jihlavští mladíci určili ráz utkání během úvodní třetiny, kdy vstřelili pět branek. Druhá část byla na góly nejbohatší, když padlo celkem deset gólů, z toho devět do sítě hostí. Dukla v poslední třetině potvrdila svou převahu a mohla oslavit vysokou výhru 17:3. Sedmi body se, za tři góly a čtyři asistence, na výhře podílel Martin Bačkovský.
20.09.2020, Liga starších žáků "B" - 2. kolo

J. Novák (30. D. Novák) - Vaněk, Linhart, Celý, Čermák - Falta, Fink, Vondruška - Bačkovský, Gross, Chvátal - Podroužek, Tomica, Hejda
17

HC Humpolec, z.s.

Pfauser - Mokrá, Miksa, Hanousek - Makovec, Šimek, Řehoř, Ryvola, M. Novák, Vak, Sikes
3
Branky a nahrávky: 2. Bačkovský (Chvátal, Gross), 5. Podroužek (Hejda, Čermák), 7. Gross (Chvátal), 15. Falta, 20. Bačkovský (Fink), 22. Chvátal (Bačkovský), 23. Celý, 23. Čermák (Bačkovský), 26. Vaněk (Bačkovský), 28. Bačkovský (Gross), 29. Fink (Podroužek), 30. Vondruška (Falta, Fink), 33. Chvátal (Bačkovský), 40. Gross (Chvátal), 42. Vondruška (Fink), 52. Fink, 59. Vondruška (Fink) - 25. Makovec (Sikes), 49. Sikes (Makovec), 60. Ryvola (TS). Vyloučení: 2:2. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 44. Průběh utkání: 8:0, 8:1, 15:1, 15:2, 17:2, 17:3.