2:2
(2:1, 0:1, 0:0)

Starší žáci B si z Brodu dovezli bod

27.09.2020 / Jaroslav Wollmann

V neděli 27. září cestovali svěřenci Martina Pykala do nedalekého Havlíčkova Brodu. Domácí vedli v průběhu úvodní třetiny 2:0, hosté do konce první části stačili snížit. Ve druhé třetině se povedlo jihlavským mladíkům zásluhou Jakuba Falty srovnat krok. Poslední dvacetiminutovka již žádný gól nepřinesla, a tak si oba celky připsaly do tabulky po jednom bodu. Dukla remizovala v Brodě 2:2.
27.09.2020, Liga starších žáků "B" - 3. kolo

BK Havlíčkův Brod

Neuman (30. Jirák) - Mička, Oumara, Kachlíř, Konvalina - Adamec, Suchý, Brož, Kraučuk, Malimánek, Hlava, Hurst, Hospodka, Kubíček
2

Štěbeták (30. D. Novák) - Linhart, Vaněk, Podroužek, Čermák - Mojžíš, Fink, Vondruška - Chvátal, Gross, Bačkovský - Falta, Zmrhal, Tomica
2
Branky a nahrávky: 7 Hlava (Suchý), 11. Kubíček (Konvalina) - 17. Tomica (Zmrhal), 30. Falta (Chvátal, Fink). Vyloučení: 5:2, navíc Fink (JIH) 5 + do konce utkání. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 67. Průběh utkání: 2:0, 2:2.