8:2
(1:0, 5:1, 2:1)

Starší žáci B si poradili se Světlou, rozhodla druhá třetina

03.10.2020 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 3. října přivítali svěřenci Martina Pykala celek Světlé nad Sázavou. Domácí mladíci po první třetině vedli o jednu branku. Za vítězstvím je nasměrovala druhá třetina, kdy Jihlavané vstřelili pět branek. I v poslední dvacetiminutovce měli hráči Dukly navrch. Soupeř domů odjel s porážkou 2:8. Třemi góly se na výhře podílel Adam Mojžíš.
03.10.2020, Liga starších žáků "B" - 4. kolo

J. Novák (31. D. Novák) - Vaněk, Linhart, Podroužek, Čermák - Falta, Fink, Vondruška - Celý, Tomica, Mojžíš - Bačkovský, Gross, Chvátal
8

HC Světlá nad Sázavou

Uher - Koudela, Dobrý, Jiřík, Papež - Šíma, Brožek, Žáček, Wochner, Hrodek, Roučka
2
Branky a nahrávky: 16. Celý (Vondruška), 25. Mojžíš (Fink), 29. Gross (Celý), 33. Vondruška (Linhart), 38. Chvátal (Podroužek), 39. Falta (Fink, Vondruška), 51. Mojžíš (Linhart), 54. Mojžíš - 32. Brožek (Hrodek), 60. Wochner (Hrodek). Vyloučení: 2:1, navíc Chvátal (JIH) 10 min. OT. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 35. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 8:1, 8:2.