2:4
(1:1, 0:2, 1:1)

Mladší žáci D doma podlehli Světlé nad Sázavou

03.10.2020 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 3. října přivítali svěřenci Martina Pykala celek Světlé nad Sázavou. Domácí se dostali do vedení, ale hosté do konce úvodní třetiny srovnat. Ve druhé třetině jihlavští mladíci obdrželi dvě branky a ani jednu vstřelit nedokázali. V poslední dvacetiminutovce Tomáš Kunc snížil na rozdíl jedné branky, ale vyrovnat se již Dukle nepovedlo. Naopak hosté udeřili počtvrté a domů si odvezli výhru 4:2.
03.10.2020, Liga mladších žáků "D" - 4. kolo

Pittner - Šimek, Šlapal, Duba, Kittler, Pospíšil, Kunc - Pospíchal, Barda, Amcha - Pykal, Toman, Vlček - Haferník, Tomica, Bouda
2

HC Světlá nad Sázavou

Adam - Michalčík, Vkusa, Coufal, Pártlová, Zubál - Fikar, Choutka, Čapková, Zeman, Pártl, Včela, Svírák
4
Branky a nahrávky: 12. Bouda (Kunc), 50. Kunc (Barda, Amcha) - 16. Vykusa (Zeman), 28. Choutka (Pártlová), 37. Vykusa, 55. Čapková. Vyloučení: 2:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 30. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 2:3, 2:4.