2:3
(1:1, 1:1, 0:1)

Junioři ve výborném utkání udolali Vsetín

29.07.2021

Jihlavští dorostenci sehráli výborný zápas na ledě Vsetína. Během první a druhé třetiny se dvakrát dostali do vedení, ale VHK stihl na branky Filipa Dymáka i Davida Bulíka včas zareagovat. Kvalitní špíl rozhodl Jan Nevšímal, útočník, který už je i v sestavě A-týmu. V úniku nedal domácímu gólmanovi šanci a rozhodl o druhé jihlavské výhře v přípravě - 3:2.
29.07.2021, Přípravné zápasy juniorů - 0. kolo

VHK ROBE Vsetín

2

Pulda - Vovsík, Sviták, Besmák, Zeman, Augusta, Vranka - Dymák, Polodna, Straka - Báťa, Zdarsa, Bulík - Pavelec, Doležal, Nevšímal
3
Branky a nahrávky: Dymák (Zdarsa, Sviták), Bulík (Pavelec), Nevšímal (Doležal). Střely na branku: 22:36. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3.

Michal Broš (HC Dukla Jihlava): Zápas ve Vsetíně byl parádní. Prvních deset minut každé třetiny jsme měli navrch a kontrolovali jsme hru, naopak druhých deset minut to bylo opačně. Po dvou třetinách by stav nerozhodný, pak ujel Nevša z jednoho brejku a dali jsme vítězný gól. Zápas nebyl vůbec jednoduchý, naopak byl "vostrý", rychlý, bojovný a měl všechno.