6:3
(2:1, 3:0, 1:2)

Junioři obsadili na turnaji ve Vítkovicích druhé místo

15.08.2021

Jihlavští junioři na vítězství ve Vítkovicích došli až do finále, kde nestačili na domácí tým. Duklu sice poslal do vedení ve dvanácté minutě David Bulík, ale domácí ještě do přestávky otočili stav a po druhé třetině vedli již 5:1. Na začátku třetí třetiny snížil Michael Bačkovský a minutu a čtvrt před koncem už Dukla prohrávala trefou Matouše Menšíka jen o dvě branky, leč domácí pojistili výhru trefou do prázdné branky na 6:3.
15.08.2021, Přípravné zápasy juniorů - 0. kolo

HC Vítkovice Ridera

Doliška - Bystroň, Puchala, Prčík, Kosina, Machů, Řepa, Havlík - Slusarczyk, Kotásek, Tvrdý (A), Macias, Holaník, Rajčan, Krejsa (C), Matyáš Melenovský, Skřipčák, Kubík, Gebauer (A), Krška
6

Maláč - Kerber, Zeman, Zych, Šabatka, Sviták, Vranka, Číhal - Marek Melenovský, Bačkovský, Rauš - Báta, Vyvial, Straka - Jungwirth, Menšík, Pavelec - Bulík, Nevšímal
3
Branky a nahrávky: 17. Krejsa (Matyáš Melenovský, Kotásek), 17. Kotásek (Puchala), 22. Slusarczyk (Macias, Rajčan), 24. Havlík (Krejsa, Kotásek), 60. Tvrdý - 12. Bulík (Jungwirth), 44. Bačkovský, 59. Menšík (Jungwirth). Vyloučení: 6:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 156. Střely na branku: 34:32. Průběh utkání: 0:1, 5:1, 5:3, 6:3.