1:6
(0:3, 0:1, 1:2)

Dukla na jihu Čech nepovolila Motoru žádné nastartování

26.08.2021

Jihlavští junioři si v přípravě na novou sezonu připsali výhru na ledě českobudějovického Motoru. V první třetině je poslal do vedení Matouš Menšík, jenž s Duklou čerstvě podepsal smlouvu. O 11 sekund později se trefil i Daniel Pavelec a povedený závěr dvacetiminutovky korunoval Jan Nevšímal. Na konci druhé části se prosadil znovu Daniel Pavelec. Také závěr třetí třetiny se Dukle povedl. Trefil se totiž Patrik Čermák a Matyáš Sapík. Až 150 sekund před koncem vzal Filipu Krejčímu vychytanou nulu domácí Jiří Remnta, ale i tak Dukla vyhrála jasně 6:1.
26.08.2021, Přípravné zápasy juniorů - 0. kolo

Banes Motor České Budějovice

Maleček - Remnta, Cháb, Vaněk, Fousek, Dvořák, Pavlát - Placek, Kumpfmuller, Janoch, Remeš, Turek, Haas, Březina, Petrásek, Pouzar, Kašpar, Masopust
1

Krejčí - Šabatka, Zeman, Vovsík, Vranka, Kerber, Sapík - Nevšímal, Čermák, Vyvial - Jungwirth, Menšík, Zdarsa - Pavelec, Melenovský, Bulík - Bačkovský, Rauš
6
Branky a nahrávky: 58. Remnta (Haas) - 17. Menšík (Sapík), 17. Pavelec, 19. Nevšímal (Vyvial), 40. Pavelec (Jungwirth, Menšík), 55. Čermák (Nevšímal), 56. Sapík (Bulík). Vyloučení: 3:2. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 94. Průběh utkání: 0:6, 1:6.