6:3
(1:0, 2:2, 2:0, 1:1)

Dorostenci zvládli v přípravě skolit České Budějovice

29.07.2021

Jihlavští dorostenci si v přípravě připsali další vítězství, když doma v utkání na 4x20 minut porazili České Budějovice. První zápas vyšel Dukle dobře, když ho vyhrála 3:2 po gólech Tomáše Vandase, Oldřicha Nováka a Adama Veselského. S první dvacetiminutovkou byl trenér Marek Melenovský nespokojen, od druhé dvacetiminutovky si hru svých svěřenců pochvaloval a pozitivně hodnotil i druhých 2x20 minut. Jihlava je totiž vyhrála 3:1, když se postupně trefil Matěj Vojáček, Oliver Fink a po Vojáčkově asistenci stvrdil výhru Andrej Kudrna.
29.07.2021, Přípravné zápasy dorostu - 0. kolo

1. zápas (2x20 minut): Černý (21. Sigmund) - Jeletz, Vandas, Ošmera, Hamřík - Jungwirth, Veselský, Klapica - Novák, Modl, Habermann - Chvátal
2. zápas (2x20 minut): Černý (21. Sigmund) - Topol, Löffler, Jurný, Doskočil - Bakus, Kudrna, Vojáček - Dvořák, Váňa, Chlubna - Fink
6

Banes Motor České Budějovice

3
Branky a nahrávky Jihlavy: Vandas, Novák (Jeletz), Veselský, Vojáček, Fink (Bakus), Kudrna (Vojáček). Střely na branku: 39:33. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 6:2, 6:3.

Marek Melenovský (HC Dukla Jihlava): S Českými Budějovicemi jsme odehráli dva zápasy, každý na 2x20 minut. Do prvního jsme vstoupili špatně, první třetina se nám nepovedla a nebylo to z naší strany ono. Ve druhé dvacetiminutovce přišel velký obrat a naše výkonnost šla hodně nahoru. Druhých 2x20 minut už jsme odehráli tak, jak jsme si představovali, jak by to mělo fungovat a obě dvacetiminutovky byly z naší strany dobré.