2:5
(1:0, 0:3, 1:2)

Dorost skolil Mountfield a vyhrál 21x po sobě. Branky už střílí i gólman Sigmund!

26.08.2021

Mašina jménem Dorost HC Dukla Jihlava pokračuje i nadále. Počítejte s námi: 8 výher v řadě v uplynulém zrušeném ročníku extraligy dorostu. Příprava na novou sezonu? 13 vítězství za sebou. Dorostenci vyhráli již 21x po sobě, tentokrát skolili Mountfield HK. Domácí sice po první třetině vedli, ale ve druhé části se Dukla zdravě naštvala a po trefách Václava Kudrny, Hynka Peše a Jindřicha Habermanna vedla 3:1. Na začátku třetí části se trefil ještě Adam Veselský. Hradec Králové sice snížil, ale v závěru přišel unikátní moment. Domácí zkusili hru bez brankáře, když si v 59. minutě svižně zpracoval puk jihlavský brankář Filip Sigmund a nekompromisně zamířil přes celé hřiště do odkryté branky. Dukla tak vyhrála 5:2!
26.08.2021, Přípravné zápasy dorostu - 0. kolo

Mountfield HK

Kasal – Fiala, Bezpalec, E. Zamazal, Samek, Žaba, Burda – Mach, D. Zamazal, Novotný, Vencl, Hora, Král, Síla, Pavlík, Šinkovský, Jón
2

Sigmund – Vandas, Hamřík, Topol, Löffler, Ošmera, Jeletz – Coufal, Kudrna, Peš, Veselský, Modl, Habermann, Vojáček, Váňa, Chlubna, Bakus, Jungwirth, Novák
5
Branky a nahrávky: 10. Král (Žaba), 49. Vencl (Bezpalec, Žaba) – 21. Kudrna, 27. Peš (Coufal, Kudrna), 30. Habermann (Jeletz, Modl), 42. Veselský, 59. Sigmund. Rozhodčí: Pecha – Horák, Vodička. Vyloučení: 4:5. Využití: 2:1. V oslabení: 0:1. Průběh utkání: 1:0, 1:4, 2:4, 2:5.