2:4
(0:2, 1:1, 1:1)

Junioři Dukly ztrátu z první třetiny dohnat nedokázali

19.12.2021 / Jaroslav Wollmann

V neděli 19. prosince přivítali junioři Dukly celek z Pardubic. Hostím vyšel úvod duelu, kdy na začátku čtvrté minuty vedli 2:0. Na začátku druhé části snížil na 1:2 Šimon Báťa. Srovnat se ale domácím nepovedlo. Naopak v průběhu poslední dvacetiminutovky vedli hosté již 4:1. Kosmetickou podobu výsledku pak dal v 52. minutě Patrik Čermák. Dukla podlehla svému soupeři 2:4 a v tabulce klesla na třinácté místo.
19.12.2021 12:30, DHL Extraliga juniorů - 26. kolo

Maláč – Chvátal, Číhal, Šabatka, Sapík (A), Zeman – Menšík (A), Rauš, Čermák, Báťa, Doležal, Vyvial (C), Nevšímal, Melenovský, Zdarsa
2

HC Dynamo Pardubice

Borovička – Chabada (A), Koudelka, Tvrdík, Kaštánek, Nedelka, Kubíček (C) – Herčík, Costa, Lichtag (A), Formánek, Rouha, Kaplan, Burda, Šťastný, Kloz, Paleček
4
Branky a nahrávky: 23. Báťa (Chvátal, Menšík), 52. Čermák (Menšík, Rauš) – 2. Herčík (Costa, Lichtag), 4. Herčík (Kaplan, Šťastný), 35. Rouha (Kaplan, Formánek), 51. Kloz (Kubíček, Paleček). Rozhodčí: Marek, Mejzlík - Polák, Nechvátal. Vyloučení: 3:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 148. Střely na branku: 34:31. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4, 2:4.

Michal Broš (HC Dukla Jihlava): Nepochopitelně špatný začátek, kdy soupeř ve třetí minutě vede 2:0 a má další dvě gólovky. V páté minutě už mohlo být hotovo definitivně. Když to vezmu, tak 57 minut zase vyrovnaný zápas, skóre 2:2, ale po několikáté špatný začátek, špatný přístup hráčů a nastavení na zápas a jsem připraven z toho vyvodit důsledky, aby se nám to už nikdy nestalo.