1:2
(0:1, 0:0, 1:1)

Vítězný dárek pro Michala Broše. Junioři vyhráli a udělali mílový krok k záchraně

25.01.2022

Jihlavští junioři zajížděli k dohrávce DHL extraligy juniorů na led Jindřichova Hradce, kde se utkali se Salzburgem. Rakouský tým nastupuje celou sezonu s mixem dorostu doplněným o juniory a pohybuje se ve spodních příčkách tabulky. Nadstavba se ho ale týkat nebude, takže ztracené body by mohly mrzet. To však svěřenci trenéra Michala Broše, který dnes oslavil 46. narozeniny, nedopustili. Ve třetí minutě se prosadil Patrik Čermák a ve třetí třetině zvýšil vedení Dukly Martin Matějíček. "Domácí" sice vzápětí snížili, ale Jihlava si už tři body pohlídala. Dukla tak vyhrála popáté v řadě a na krizové třinácté místo drží čtyři kola před koncem náskok čtyř bodů + lepší vzájemný zápas proti Zlínu.
Ve fotogalerii se můžete podívat i na to, jak probíhal čas od odjezdu z Jihlavy až do rozbruslení.
25.01.2022 18:00, DHL Extraliga juniorů - 34. kolo

EHC RedBull Salzburg

Wolf – Kauhanen (C), Rafalski (A), Schober, Krotsch, Hübner, Winkelmann – Sumpf (A), Wurzer, Jelavic, Stiegler, Mackner, Ziesche, Vinzens, Ruckdäschel, Schreiner
1

Maláč – Kerber, Sapík (A), Zeman, Vovsík, Matějíček, Chvátal, Číhal – Melenovský, Straka, Zdarsa, Vyvial (C), Menšík (A), Pavelec, Rauš, Čermák, Peš, Nevšímal
2
Branky a nahrávky: 48. Winkelmann (Stiegler) – 3. Čermák (Menšík), 45. Matějíček (Straka). Rozhodčí: Battěk, Sýkora – Lhotský, Svoboda. Vyloučení: 4:4. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 102. Střely na branku: 21:32. Průběh utkání: 0:2, 1:2.