2:9
(0:3, 1:3, 1:3)

Dukla rozstřílela Techniku Brno 9:2 a připisuje si tři body do tabulky

16.09.2021

Na programu je 3. kolo Extraligy dorostu, ke kterému Dukla Jihlava vyjela do Brna, kde se utká s týmem VSK Technika Brno. Jihlava bude chtít navázat na výhru z druhého kolo, v němž porazila Slavii Praha v poměru 4:1. První třetina zápasu nám přinesla tři branky. Za hosty se ve 4. minutě prosadil Václav Kudrna. Ke konci první části se za Duklu prosadili Matěj Vojáček a Kevin Coufal. Druhý zmiňovaný mladík skóroval i ve 23. minutě, když navyšoval na 4:0. Ke slovu se dostala i Technika Brno. Gólem na 1:4 se blýskl Szemmelroth. Tento mladík si připsal ještě jeden gól a stal se jediným skórujícím hráčem domácího celku. V druhé části Dukla přidala ještě dvě branky, o které se zasloužili Václav Kudrna a Matěj Vojáček. Třetí perioda přinesla 4 góly. Hned tři však byly do sítě domácích. Pět minut před koncem zápasu zkompletoval svůj hattrick Kevin Coufal. Dukla si za výhru 9:2 zaslouženě odváží do Jihlavy 3 body.
16.09.2021 17:45, Extraliga dorostu - 3. kolo

VSK Technika Brno

Hnízdil – Vildomec, Pospíšil, Barčák, Krejčí, Dvořák, Hejduk – Sladký, Netopil, Apolenář, Langmann, Straka, Novotný, Szemmelroth, Uher, Janovský, Hamák
2

Černý – Ošmera, Hamřík, Loffler, Jeletz, Topol, Vandas – Modl, Váňa, Klapica, Peš, Coufal, Habermann, Vojáček, Chlubna, Jungwirth, Kudrna, Veselský
9
Branky a nahrávky: 24. Szemmelroth (Hamák), 52. Szemmelroth – 4. Kudrna (Peš), 16. Vojáček (Chlubna), 18. Coufal (Jungwirth), 23. Coufal (Hamřík), 26. Kudrna, 39. Vojáček, 44. Topol, 55. Coufal (Veselský), 56. Veselský (Modl). Rozhodčí: Maršálek – Blažek, Jurčík. Vyloučení: 5:2. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 90. Střely na branku: 18:51. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:7, 2:7, 2:9.

Marek Melenovský (HC Dukla Jihlava): Ve venkovním utkání jsme po domácí výhře nad Slavií chtěli potvrdit roli favorita, což se povedlo. První třetinu jsme vyhráli 3:0, což nás uklidnilo a zbytek utkání jsme měli ve své režii. Výsledek zápasu 9:2 odpovídal vývoji utkání a hře jak naší, tak soupeře.